درباره دکتر

دکتر سمانه قهرمان پوری

خانم دکتر سمانه قهرمان‌پوری‌ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تحصیلات پزشک عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دوره تخصصی را دانشگاه ایران گذارنده اند ایشان چند فعالیت‌ پژوهشی‌ درباره بررسی شایع‌ترین علائم در بیماران مبتلا به سرطان، بررسی شیوع کبد چرب در کودکان چاق، طب سوزنی در درمان بیماران مبتلا به سندرم پای بی‌قرار و رضایت‌مندی بستگان بیماران سرطانی مرحله آخر در بیمارستان سیدالشهدای اصفهان دارند و در 4 دوره متوالی «کنگره بین‌المللی طب فیزیکی و توان‌بخشی»، «کنگره بین‌المللی مراقبت‌های حمایتی و تسکینی سرطان» «کنگره کلینیکال انکولوژی»و همچنین «کنگره پزشکان عمومی» درخصوص توان‌بخشی سرطان و لنف ادم» سخنرانی کرده اند. ایشان سابقه تدریس معاینه فیزیکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان آموزشیار از سال تحصیلی ۸۸ تا ۹۰ را داشتند و از سال ۱۳۸۹ لغایت ۱۳۹۱ تحت عنوان کارگروه پژوهشی و درمانی در کلینیک طب تسکینی مرکز آموزشی درمانی سیدالشهدا اصفهان به درمان بیماران و انجام فعالیتهای تحقیقاتی مشغول بوده اند. در سال ۱۳۹۸_ ۱۳۹۹ تحت عنوان سفیر نیکوکاری موسسه بین المللی سفیران صلح در راستای کمک به بیماران نیازمند فعالیت داشتند

dr-ghahremanpoori

سوابق و مدارج علمی

 • از سال ۱۳۸۹ فعالیت در حوزه پالیتیو کیر (palliative care) یا طب تسکینی جهت کنترل علایم ناشی از سرطان و درمانهای آن را از بیمارستان سیدالشهدا اصفهان آغاز کردم.
 • از سال ۱۳۹۵ بعد از گذراندن دوره تخصصی به عنوان پزشک متخصص توانبخشی ریاست بخش توانبخشی سرطان مرکز کنترل و پیشگیری سرطان ایرانیان را تا اول شهریور ماه ۴۰۱ به عهده داشتم که اقدام به راه اندازی، تجهیز و فعالسازی بخش لنف ادم این مرکز کردم.
 • سابقه تدریس در دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان به عنوان آموزشیار در زمینه آموزش معاینه فیزیکی در سالهای ۸۸ تا ۹۰ را داشتم.
counseling

مشاوره پزشکی با دکتر قهرمان پوری

درمان اختلالات موسکولواسکلتال (درمان غیر جراحی دردهای اسکلتی عضلانی ) و نوار عصب و عضله و توانبخشی سرطان و پالیتیو (طب تسکینی)

گالری افتخارات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

نظرات کاربران

next
سروش حسینی
5 rate

واقعا ممنونم از خانوم دکتر منجی من بودند به کمک ایشون حالم خیلی بهتر شد به افرادی مثل ایشون خیلی نیاز داریم

علی امیدی
5 rate

درد عضله بازوم زندگی روازم گرفته بود با کمک خانوم دکتر تونستم به زندگی عادی برگردم کلی انرژی مثبت برای خانوم دکتر

مهدی آزاد
5 rate

کمر درد شدیدی داشتم وهرجا رفتم نتونستن تشخیص بدن خانوم دکتر باتشخیص درستش منو از این درد نجات داد

prev

آدرس مطب وساعات کاری


clock

آدرس مطب

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر(عباسپور)، بالاتر از میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه 6 واحد 62
clock

ساعت کاری مطب

 • شنبه
  16:00 - 21:00
 • دوشنبه
  16:00 - 21:00
 • چهارشنبه
  16:00 - 21:00
clock

شماره های تماس

مشاوره و نوبت دهی 09054143043